Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2019 09 19 06:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 97,1 kg
Przytyło mi się trochę, nie wiem dlaczego, może ostatnio jem trochę więcej. Muszę uważać. Ograniczę też piwkowanie Sad Dzięki Kobra za pozdrowionka - fajnie jakbyś też coś napisał o sobie Smile bo tak mało dzieje się na forum. Jak już pisałem, w sobotę byłem na koncercie Czerwonych Gitar. Super zagrali chociaż ze starego składu został tylko perkusista. Wczoraj w nocy bardzo u nas wiało i trzeba było zamieść cały kort. Bardzo się też ochłodziło. Dzień mija za dniem. Jak tylko mogę to gram w tenisa i po grze dobrze się czuję. cdn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo1961

PostWysłany: 2019 09 26 03:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,6 kg
No to mamy ostatni czwartek września Confused Jak ten czas zasuwa. Wczoraj byłem na badaniu krwi (mocznik, kreatynina, TSH). Dzisiaj odbieram wynik a jutro mam wizytę u lekarza. Dwa miesiące szybko minęły od poprzedniej wizyty. Upały na dobre się już skończyły. Staram się jak tylko mogę, codziennie grać w tenisa. W końcu mam swój kort i trzeba grać. W sobotę wieczorem zrobiłem ognisko, były kiełbaski i piwko Smile Pogoda dopisała. Fajnie bo był na nim mój syn, który przyjechał na weekend do domu z Warszawy. Fajnie tak trochę popisać w nocy, jest taka cisza tylko z głośników sączy się muzyczka. cdn
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2019 09 30 17:25    Temat postu: najfajniejszy użytkownik Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że aby mieć szansę na zdobycie tytułu najpopularniejszego użytkownika, należy zaanektować ten wątek:)

Z tym, że mnie głównie zależy na dziewczynach.

pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2019 10 03 04:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,9 kg
Październik nam się już zaczął czy tego chcemy, czy nie. Obudziłem się znowu w nocy po 3-ciej. Teraz popijam sobie piwko i piszę co nieco. Jak już pisałem, w piątek byłem na wizycie u mojego lekarza od psyche. Pogadaliśmy sobie trochę, napisał mi receptę i po wizycie Confused Spotkam się z nim następnym razem w listopadzie. W sobotę moja kochana żonka znowu wyjechała na 10 dni na wycieczkę - tym razem do CHRL. Mam taki fajny spokój w mieszkanku Smile W sobotę wieczorem po debelkach było oczywiście małe ognisko. Kiełbaski i piwko dopisało. Wczoraj wieczorem zaczęło niestety popadywać i chyba dzisiaj nie będzie grania Sad Czwartek leci za czwartkiem i tak już jest. Matek - dzięki za pozdrowionka Smile cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2019 10 10 05:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 97,2 kg
Ostatnio pada i pada i na korcie są kałuże Sad Żona szczęśliwie powróciła ze swoich zagranicznych wojaży. Niestety nic konkretnego mi nie przywiozła nie licząc mocnej chińskiej wódeczki. W sobotę zaczęło padać i były nici z ogniska. Impreza przeniosła się do mnie do garażu. Posłuchaliśmy dobrej muzy i popiliśmy zdrowo Smile W niedzielę była nawet znośna pogoda i pojechałem rowerkiem na działkę, rozpaliłem ognisko, zjadłem kiełbaskę i popiwkowałem. Cieszę się bo dzisiaj 10-ty - listonosz przyniesie rentę Smile Dni są niestety coraz krótsze, coraz mniej mamy Słońca Sad cdn
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: