Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tolerancja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fredi

PostWysłany: 2003 02 20 06:53    Temat postu: Tolerancja Odpowiedz z cytatem

Kiedy moja sfera świadomości dość intensywnie zaczeła się poszerzać kiedy stało się to głównym priorytetem w moim życiu (samorozwój), nie zauważyłem chwili w której całkowicie straciłem uprzedzenia do języka niemieckiego i niemców. Od małego dziecka nieświadomie wpajało mi otoczenie do tego narodu nienawiść za ich domniemane winy przeszłości. Przez 8 lat uczyłem się niemieckiego w szkole, co zakończyło się 1,5 roku temu. Nie potrafię nawet się przywitać, i nie pamiętam nawet najprostszych słów i zasad gramatycznych, tak ogromna była moja niechęć do narodu niemieckiego oraz ich języka. Kiedy coraz bardziej świadomie doskonaliłem siebie, z początku zacząłem dostrzegać znikającą nietolerancję do języka niemieckiego, poczym aż do niedawna całkiem zapomniałem o tym. Teraz okazało się, że pielęgnowanie miłości bezwarunkowej prawie całkowicie odrzuciło niechęć do naszych sąsiadów oraz ich języka, na który dziś patrze bardziej w kategoriach historycznych aniżeli agresywno-wojskowych.
Zauważyłem, że tolerancja bezpośrednio wynika z naszego wzrastania Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Światełko

PostWysłany: 2003 02 20 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ważna jest tolerancja , miłość do innych narodów też. Ja zauważałam coś podobnego co Ty piszesz o języku niemieckim jeśli chodzi o język rosyjski. Dobrze , że jest taki zaspół ja Tatoo , który pokazuje jaki to piękny język. Zresztą każdy język jest piękny , każdy jak muzyka, ciekawy. Tak więc koniec podziałów, czy uprzedzeń (zaprzeszłych).
Liczy się tylko Jednośc (nie ma granic) i chęć (z)rozumienia , bycia dla Siebie Wszystkim (bo jesteśmy Wszystkim Smile ). Radość z Zycia i tego , że jesteśmy i , że możemy się cieszyć sobą i wszystkim co zostało stworzone w chwale (dla Nas). Tolerancja , Porozumienie wzrasta wraz z Miłością (znowu to samo Smile ). A Święci (np:Jezus ) pomagają połączyć się znowu na Nowo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: