Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odczuwanie energii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fredi

PostWysłany: 2003 02 26 00:32    Temat postu: Odczuwanie energii Odpowiedz z cytatem

Moje doswiadczenia i praktyki dotyczace wyczuwania i manipulacji energia, tak podskoczyly do gory, ze potrafie odczuwac energie jak cos materialnego. Wyczuwam fizyczny opor podczas ruchow moich rak. Koncentruje sie przede wszystkim na glownych czakrach umieszczonych na powierzchni dloni. Potrafie wyczuc aure energetyczna swojego ciala, oraz otoczenia. Zauwazylem kilka ciekawych spraw. Energia moze do siebie przyciagac ciala, lub tez je odpychac. Energia w moim otoczeniu nie jest jednorodna, ale bardzo zroznicowana, jakby to byla mieszanina roznych energii o bardzo roznym natezeniu i wlasciwosciach. Kiedy poruszam cialem, w harmonii z energia to odczuwam przyrost sil w moim ciele, jesli natomiast moje ruchy sa wbrew pradom energetycznym to moje cialo ulega oslabieniu. Zauwazylem rowniez ze energia nie jest harmonijna w swoich kierunkach i sile. Czasem moje cialo zatrzymuje sie bez ruchu, aby potem znow zaczac podazac za pradami energetycznymi. Domyslam sie, ze cala ta mieszanina energi, tworzy sie przez "bezmyslne" ustawienie mebli i przedmiotow w moim otoczeniu, oraz zaklucenia elektromagnetyczne chodzacymi urzadzeniami elektrycznymi. Kiedy moja wola bylo kilkakrotnie medytowac w taki wlasnie pol-ruchomy sposob na swierzym powietrzu, daleko w polu, zauwazylem znacznie bardziej jednorodna energie. Jej sila oraz kierunek byl w pewnych granicach staly, Co ciekawe zauwazylem rowniez ze wiatr na swiezym powietrzu w wiekszosci pokrywa sie z wiatrem energetycznym, choc nie jest to regula.
Co sie bezposrednia wiaze z wyzej wspomniana medytacja na swiezym powietrzu, podczas ruchow harmonijnych z energia mnie otaczajaca, kiedy nastepuje przyrost sil witalnych, zimno w ciele zmniejsza sie, temperatura ciala sie podnosi, mimo ruchow bardzo powolnych lub w ogole zatrzymania w celu dostosowania sie do naturalnych pradow energetycznych.
Jak wynika z mojej praktyki, podczas ruchow przy napietych miesniach (zazwyczaj bardzo silnie), ktore to powodowane sa przede wszystkim podczas sztucznego podniesienia swoich wibracji za pomoca dzwieku, manipulowanie energia staje sie bardzo trudne, a przy bardziej subtelnych energiach wrecz niemozliwe. Kiedy rozluznie swoje miesnie, natychmiastowo uzyskuje ponowna kontrole nad manipulacja energia.

Aby sprobowac doswiadczyc wyczuwania energii, mozna to zrobic zmieniajac wibracje swojego ciala (zwykle na wyzsze) naturalnie, kiedy przyjdzie odpowiednia chwila, lub tez mozna to zrobic sztucznie za pomoca odpowiedniej wibracji dzwieku. W miare robienia postepow i praktyki, moge coraz czesciej przywolywac taki stan moich cial (fizycznych i nie) za pomoca odpowiednio ukierunkowanej mysli, jednakze jeszcze nie zawsze mi sie to udaje, a czasem nawet cwiczenia takie koncza sie przykrym doswiadczeniem utraty znacznych ilosci energii.

Podniesc wibracje swojego ciala mozna rowniez za pomoca dostarczenia do wnetrza ciala odpowiednich substancji chemicznych. Jak wspominalem w innym poscie mialem doczynienia tylko z marichuana. Jest to calkiem inne doswiadczenie i ma wiele nieporzadanych skutkow ubocznych. Wiem rowniez o innych substancjach (glownie roslinach), ktorych uzywaja szamani z roznych stron swiata, ale nie mialem doczynienia z nimi wiec nie bede dawal jakichkolwiek sugestii. JMW wspominal rowniez o zwiazkach otrzymanych droga alchemi. Moje niekompletne wspomniania z poprzednich inkarnacji pokazuja mi, ze proby takie u osob nieprzygotowanych, stosunkowo czesto konczyly sie smiercia ciala fizycznego lub choroba psychiczna, zadziej calkowitym paralizem ciala. Tak wiec nie polecal bym ich osoba, ktore nie maja choc troche wlasnych doswiadczen w tym zakresie.

Wykonuje tez pierwsze proby z energia kundalini. Ale nie bede tutaj opisywal szczegolowo swoich doswiadczen, poniewaz moje cialo jeszcze nie jest dostatecznie przygotowane na tak silna energie. Dostaje tak silnengo napiecia miesni, trace kontrole nad swoim cialem i musze szybko przerwac proby, zeby nie stalo sie nic zlego. Na wszystko jest czas Very Happy

Nie mialem nigdy okazji poczytac o wywolywaniu w sobie energii kundalini, ani bardziej szczegolowo na temat manipulowania energia. Tak wiec moje postepy nie zaleza od ilosci posiadanych informacji, ale z wlasnych doswiadczen i praktyki. Poniewaz doswiadczylem tylko namiastki sily energii kundalini, a byla ona dla mnie i tak juz zbyt silna, chcialbym przestrzec tych ktorzy chcieli by probowac wzbudzic ja w sobie "korzystajac z podrecznika". Wiem, ze da sie to zrobic, ale jesli osoba nie jest odpowiednio przygotowana to energia ta moze nawet zabic ich cialo fizyczne i pierwsze 3 ciala niematerialne. Kiedy poszukalem w sobie odpowiedzi na to pytanie, to zauwazylem, ze moje nieprzygotowane cialo niematerialne drugiego poziomu zostalo by po prostu rozsadzone jak balonik do ktorego nadmuchalo sie za duzo powietrza. Co za tym idzie smierc ciala materialnego nastapila by prawie natychmiastowo.

Zauwazylem rowniez ze podczas dostosowania swojego ciala do wibracji dzwieku znacznie przekraczajacej nasze obecne wibracje, moga nastapic tak silne skurcze miesni w ciele, ze zostanie zatrzymana akcja serca. Ja doswiadczylem tylko braku mozliwosci wziecia powietrza do pluc przez zacisk miesni, spowodowany zbyt duza iloscia energii.

Oczywiscie niech te wszystkie przestrogi nie zniechecaja was do wlasnych prob z energiami, ale pokazuja, ze trzeba byc przy tym bardzo swiadomym tego co sie robi.

Tym milym akcentem pozdrawiam wszystkich, ktorzy to czytaja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fredi

PostWysłany: 2003 02 27 00:49    Temat postu: Roznice energetyczne Odpowiedz z cytatem

Opisze teraz roznice w energii skladajacej sie na strukture energetyczna mojego ciala, a energie tworzona za pomoca ukierunkowanej mysli lub tez energi otoczenia.

Wiec energia ktora otacza nasze cialo jest bardziej "gladka" (przynajmniej u mnie), anizeli energia otoczenia, lub energia skumulowana jako energetyczny mysloksztalt. Nie ma okreslonego kierunku przeplywu, a raczej ma ich tak wiele, ze tworzy to pole bez wyroznionego kierunku energii.

Energia natomiast ktora nie "przynalezy" do mojego ciala, posiada troche inne wlasciwosci. Posiada zazwyczaj jeden specyficzny kierunek wibracji (fal przeplywu, jak zwal tak zwal Smile). Podczas swiadomego podazania w takich strukturach energetycznych odczuwa sie silna kierunkowosc, co powoduje, ze w przypadku checi poruszania sie "pod prad", jest wyczuwalny opor. Opor ten odczuwam na rozne sposoby. Czasem czuje po prostu fizyczny opor, czasem czuje nagrzewanie sie ciala w miejscu "tarcia", a czasem po prostu wiem, ze poruszam sie w odwrotnym kierunku.

Ich podobienstwami jest natomiast sama struktura energetyczna, oraz fakt, ze w przypadku ksztaltow bardziej oblych (nie strumieni energetycznych) mozna sie po nich poruszac w pewnych granicach wyboru, bez utraty harmonii.
Powrót do góry
Fredi

PostWysłany: 2003 03 10 12:37    Temat postu: Pomoc innym Odpowiedz z cytatem

Kiedy przyjaciolka poprosila mnie o pomoc z kolanem zrobilem to tak jak podpowiadala mi intuicja. Najpierw wyczulem swoja energie, aby sie dostroic. Potem jej. Troche sie stresowalem i rece mi sie trzesly, bo nie robilem nigdy czegos takiego przy innych ludziach. Metoda jak jej pomoc przyszly sama, a raczej nie ma okreslonej metody, bylo to zwiazane tylko z tym konkretnym przypadkiem. Polegalo to tak jakbym wyrownywal zniekszalcona energie, oraz kilka innych czynnosci. Pomoglem.
Powrót do góry
Fredi

PostWysłany: 2003 03 26 16:19    Temat postu: Troche nowości Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czasy dużo doświadczam z zakresu sterowania energią.
Moje doświadczenia na poziomie wlasnej struktury energetyczne znacznie się zwiększyły. Coraz częściej widzę własną aurę zarówno na poziomie nieświadomym jak i świadomym wraz z "kolorami". Doświadczenia w zakresie przesyłania energii innym osobom pokazały mi, że jest to naturalna rzecz, która przychodzi jeśli odpowiednio dużo poświęcimy jej uwagi. Próbuję od jakiegoś czasu kierować energią wyłącznie za pomocą myśli, nie używając do tego dłoni. Zadanie wydaje się bardzo ciekawe.
Inną ciekawą sprawą jest, że podczas (nie)kontrolowanych ruchów automatycznych zdarzyło mi się kilka razy kierować energią przy pomocy szybkich i energicznych ruchów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: