Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rodzaje lewatyw

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ołóweczek

PostWysłany: 2003 03 31 13:00    Temat postu: Rodzaje lewatyw Odpowiedz z cytatem

Witam Was serdecznie.
Chcialbym zapytac, jakie macie doswiadczenia odnosnie robienia lewatywy ? Jakie lewatywy byscie polecili ? Przeczytalem na stronie http://bioter.pl/rady/lewatywa.htm ze mozna robic lewatywe z kawy. Co o tym sadzicie ? I co zrobic, jesli woda nie chce splywac ze zbiorniczka do odbytu a przy probie jej wtloczenia na sile, cofa sie i wylewa z pupki ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Światełko

PostWysłany: 2003 03 31 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat lewtyw ( ciekawe). Cudownie jest jeść ale już rozmawiac o oczyszczanniu tego co się zjadło , o lewatywach, no rozmowa juz nie jest taka smaczna Wink . Ja robiłam lewatywy z wodą przegotowaną + srebro koloidalne ( dobrze wyczyściło), czasami to stosuję jak oglądam jakiś film i za bardzo nie mam innego pomysłu ( film oglądam i robię płukanie - wlewa się płyn, potem nogi na prawy bok ile sie czuje, potem na lewy , mozna jeszcze zrobić świece i pług jesli da sie radę , mozna pochodzić z wod ). Mozna tez robić lewatywy z moczem , czyli mocz + przegotowana woda ( teraz mam zamiar następnym razem zrobić z wodą + mocz+ srebro ). Po ostatnim płukaniu z moczem czułam się dobrze chocoaz trochę tłusto ( naoliwiona tak jakby). po płukaniu wodą + srebro czułam sie trochę sztywno Wink .Hm no sama nie wiem , mozna tez robić płukanie samą woda przegotowaną Wink
To na tyle ( a śłońce świeci i tak i tak i zachodzi pięknie a Niebo jest piękne niebiesko , niebiańsko). TO JEST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
waldek
Gość

PostWysłany: 2003 04 01 22:04    Temat postu: lewatywa Odpowiedz z cytatem

Mogę prosto i przystępnie wszystko wyjaśnić przez telefon (wiele by trzeba było pisać a nie przepadam)
To numerek do mnie 600365570 - jeśli jesteś dostępna pod numerem stacjonarnym to podaj zadzwonię.
Pozdrawiam Waldek.
Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: