Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Do ludzi pragnących żyć i rozwijać się w pokoju.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogdan Trawkowski
Gość

PostWysłany: 2003 03 24 11:41    Temat postu: Do ludzi pragnących żyć i rozwijać się w pokoju. Odpowiedz z cytatem

Do ludzi pragnących żyć i rozwijać się w pokoju.

Afirmujcie piękne słowo POKÓJ!
W słowach zawarty jest potencjał energii myśli i uczuć. Poprzez słowa przekazywane są wiadomości, wiedza, mądrość. Słowa mogą być nieprzyjazne i piękne. Pierwsze mogą głęboko zranić, drugie - uzdrowić. Mogą spowodować chaos lub zbudować pokój.

Olbrzymi, psychoenergetyczny potencjał tkwi w pięknych słowach, których podłożem są czyste intencje i wyższe uczucia. Podstawą uzyskania takiego potencjału jest oczyszczanie się z oddziałujących niszcząco skrajnych lub długotrwałych emocji (niższych uczuć np. strachu, złości, nienawiści, obwiniania, pretensji, przygnębienia) oraz otwarcie się na przepływ pozytywnego strumienia życiowej energii. Taki strumień przepływa wówczas, gdy jesteś radosny, zadowolony, odczuwasz przepływ szczęścia, które w istocie jest przepływem przez otwarty umysł uzdrawiającej, życiowej energii. Piękne i czyste intencje wolnego i otwartego umysłu uzdrawiają duszę i ciało, neutralizują chaos i destrukcję, budują pokój.

Zwracamy się do wszystkich ludzi pragnących żyć i rozwijać się w pokoju: myślcie i mówcie o pokoju, afirmujcie to słowo, łagodnie działajcie na jego rzecz. Zaprzestańcie myśleć i mówić o wojnie, zaprzestańcie używać tego słowa, starajcie się jak najmniej używać słów negatywnych, przyczyniających się do niepożądanych rezultatów, dających niekorzystne skutki.

Afirmujcie słowo pokój. Niechaj słowo to rozkwitnie w waszych sercach i umysłach, niech będzie wspierane uczuciem radości, siłą spokoju i woli. Nie myślcie, co będzie dalej, nie spekulujcie na temat przyszłości. Afirmujcie, wręcz świadomie kultywujcie piękne słowa. Nie zamartwiajcie się, nie podniecajcie się oglądając telewizyjne przekazy. Zrezygnujcie z częstego oglądania tychże obrazów i słuchania tylko złych wiadomości. Trafiają one do siedliska emocji - podświadomości, wywołując destrukcyjny rezonans, niesprzyjający budowaniu pokoju. Siła dobrej woli tkwi w odrzuceniu tego wszystkiego, co niesie złe, destrukcyjne obrazy i informacje na rzecz świadomego tworzenia w umyśle pożądanych, pięknych i pogodnych wyobrażeń oraz kreowania łagodnych, spokojnych sytuacji. W wyniku takich działań tworzy się energetyczny potencjał, z którego można zbudować pokój.

Afirmujcie piękne słowa: miłość, przyjaźń, dobro, spokój, mądrość, dobra wola. Dzięki świadomym i łagodnym działaniom, które są przejawem woli, dzięki wyższym uczuciom, pięknym myślom i słowom tworzy się pozytywny potencjał, dodatni bilans umysłowych energii przyczyniający się do neutralizacji złych, egoistycznych intencji polityków. Przypominamy, że ogień gasimy wodą, kwas neutralizujemy zasadą, podobnie zło likwidujemy energią o przeciwnym znaku - dobrem.

Pokój i wolność dla pragnących tego ludzi zaistnieć może w wyniku gromadzenia i przewagi pozytywnych, rozwojowych i wyższych energii umysłu. Aby tworzył się taki potencjał proponujemy każdemu, komu drogie jest życie i rozwój w pokoju realizację, obok wymienionych wyżej, następujących punktów:

- buduj pokój w sobie, twórz pokój wokół siebie, pomyśl że rozszerza się on na cały kraj (urzeczywistniaj zasadę działania lokalnego i myślenia globalnego),

- żegnając się z kimkolwiek powiedz, obok typowego zwrotu np. cześć, do widzenia, "pomyśl o pokoju, nie zapomnij o pokoju",

- otaczaj się pozytywnymi energiami np.: podziwiaj piękno przyrody, relaksuj się, słuchaj pięknej muzyki i odgłosów natury, uprawiaj ulubioną formę rekreacji ruchowej, wykonuj czynności, które sprawiają ci przyjemność i zadowolenie.

Uwaga: W sobotę dnia 22.03.2003 o godzinie 22:00 podano w wiadomościach radiowych programu pierwszego informację o braku w pierwszy weekendowy dzień jakichkolwiek drogowych kolizji w Polsce. Naszym zdaniem jest to "uboczny", pozytywny rezultat świadomych działań ludzi dobrej woli w naszym kraju, którzy podjęli mentalny wysiłek na rzecz likwidacji zagrożenia życia przez chaos, na rzecz większego ładu i porządku.

Bogdan Trawkowski
Pokojowy Ruch "Czas Wodnika"
Powrót do góry
gośćInna
Gość

PostWysłany: 2003 03 24 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno usiadłam i spotkałam się w medytacji ze wszystkimi cyt."pragnącymi żyć i rozwijać się w pokoju". Zapewne pod wpływem przeczytanego niedawno w WŚ artykułu H. Skolimowskiego " Życiowskazy na nowe millenium" min. ujrzałam na białej marmurowej tablicy, napisany antykwą wyraz POKÓJ. W jednej chwili zaczęła surfować po mnie jakaś energia a póżniej spłynęło takie radosne uczucie. Po raz drugi (za pierwszym razem podczas Wielkiej Medytacji) zjednoczenie się w tej intencji ze wszystkimi poczułam naprawdę wyraznie.

Mam już w sobie więcej sPOKOJU Smile zadumanie/wytrącenie rozpuściło się W MIŁOŚCI. Dziękuję WSZYSTKIM piszącym na tym forum za Słowa, za dzielenie się DOBROCIĄ, MĄDROŚCIĄ, WIEDZĄ.
Powrót do góry
Szatyn

PostWysłany: 2003 05 01 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święte słowa, Bogdanie, święte słowa...
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
"Mam nadzieję", że jeszcze kiedyś Cię spotkam.
[Dzięki za wszystko, czego mnie nauczyłeś oraz za pozytywną energię, którą emanowałeś i obdarzałeś podczas spotkań, w których miałem przyjemność niegdyś uczestniczyć.]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: