Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bioenergoterapia wasze doswiadczenia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolny Czlowiek

PostWysłany: 2008 02 27 03:53    Temat postu: Bioenergoterapia wasze doswiadczenia? Odpowiedz z cytatem

Witam jak w temacie,czy macie jakies doswiadczenia, co sadzicie o skutecznisc.O cenach?
Z jakich dolegliwosci was wyleczono?

Ja korztstalem z kilku,ale tylko jeden mnie zaskoczyl wyczytal ze mnie kilka dolegliwosci ktore mialem (ale problemu z ktorym przyszedlem nie) leczeniu sie nie poddalem bo uwazalem ze 120zl za 10 minut terapi przez rok raz w tygodniu to za duzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fakir

PostWysłany: 2008 02 29 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie bioterapia może pomóc jeśli nie ogranicza się tylko do lecznienia objawów , raz pewien człowiek zajmujący się bioterapią bezbłędnie wskazał w moim ciele prawdziwe źródło problemu .
Oczywiście należy pamiętać że tego typu usługi to też rynek a ten jak wiemy rządzi się swoimi prawami można kupić coś po zawyżonej cenie ,można dużo zapłacić i otrzymać świetny towar/usługę ale można też za tą samą cenne trafić kiepski towar/usługę ,zostać oszukanym , można trafić okazję i uzyskać bardzo dobry towar/usługę po zaskakująco dobrej cenie , a czasem nawet
dostać coś za darmo od kogoś Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: