Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moja duchowa rozkosz w medytacji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zofia

PostWysłany: 2003 04 06 22:09    Temat postu: Moja duchowa rozkosz w medytacji Odpowiedz z cytatem

Pragne opisac moja dzisiejsza niezwykla medytacje.
Medytuje codziennie od 15 sierpnia ub przecietnie okolo 1 godziny.
W czasie moich medytacji przezywam cudowne chwile,jednak pare razy w ciagu tego okresu mialam niezwykle medytacje.A, jedna z nich przezywalam dzisiejszego ranka.
Jak zwykle rozpoczynam moja medytacje rano okolo godziny 9,00 siedzac z wyprostowanym kregoslupem przy otwartym oknie.
Dzisiejsza medytacje rozpoczelam o godzinie 9,25 a zakonczylam 11,05.
Koncentracja byla na I am Love - Jestem Miloscia.
Przy glebokich oddechach stopniowo otwieraly sie moje czakry, a kregoslup oblewany byl moja energia, az do momentu kiedy weszlam na poziom szostej czakry spontanicznie wlaczyla mi sie mantra, a nastepnie niesamowita wibracja i otworzyly mi sie drzwi do raju. Bylo to niesamowite uczucie polaczone z niesamowicie bloga cisza bez oddechu,
czulam jak by mi serce stanelo.Czulam ze jestem wypelniona cudownym blogim uczuciem MILOSCI.Siedzialam na bialej laweczce a wokol niej widzialam piekne biale margaretki i konvwalie.Czulam w sobie ogrom MILOSCI z ktora chcialam sie dzielic.Nastepnie znalazlam sie w Grecji w domu mojej corki i tam zostawilam porcje mojej Milosci, a potem w Polsce u mojej rodziny i przyjaciol rowniez zostawiajac porcje tej cudownej MILOSCI, a nastepnie znalazlam sie w Niemczech u mojej rodziny i przyjaciol zostawiajac im rowniez to cudowne uczucie i tak fruwalam z tym cudownym uczuciem po swiecie dzielac sie ze wszystkimi zyjacymi istotami .Szczerze mowiac, nie chcialo mi sie wracac z powrotem tak bylo mi cudownie i rozkosznie.
CUDOWNA LEKKOSC W BLOGIEJ CISZY!!
Tobie rowniez posylam to cudowne uczucie MILOSCI i dziekuje za to ze moglam z Toba podzielic sie tym niezwyklym przezyciem. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2003 04 07 20:48    Temat postu: opis Odpowiedz z cytatem

Taki opis można zrozumieć wtedy, kiedy samemu się coś podobnego przeżywa. Jednak czytając to, można czuć to, co ty, Zofio, czułaś, choćby częściowo, a jest to o tak wysokiej wibracji. Miłość to najwyższa ze znanych nam wibracji, dlatego tylko czytając tekst osoby, która opisuje wrażenie pozostawania w Miłości, można już ją odczuwać.

Czy wy też czujecie? Co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Światełko

PostWysłany: 2003 04 08 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Sananda

PostWysłany: 2003 04 17 02:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawde to nie iwem co napisać. ale spowodowane jest to nie tym ze poprostu nie mam tematu lub nie wiem, albo moze ktos pomyslec ze ja jestem kims o niskiej swiadomosci...

... a prosze bardzo niech mysli

tylko chodzi mi o to, mianowicie kazdy ma swoja sciezke, kazdy jest inny wiec troche bezcelowe wydaje mi sie opowiadanie medytacji , gdyz ona jest czescia umyslu, a medytacja jak wiemy to "stan bez umyslu" nie wiem jestem w kropce, a moze nie jestem w kropce? z reszta jakie to ma znaczenie. chcialbym opowiedziec moj oststni sen gdzyz sny miewam czesto i przypominam je sobie czesto( tylko niech nikt nie porownuje mojegosnu i odcvzuc do swoich z wiadomego powodu) dzielo sie to w miescie ( sen widziany oczami moimi Smile dowiedzialem sie z kumplem ze mamy jechac do jakiejs gorskiej wioski wypoczac poniewaz wygralismy (... i teraz zalala mnie fala wspomnien z innych snow ktre dopiero teraz sobie uswiadomilem) super! pojechalismy do jakiejs wioski i przechodzilismy przez jakis las szeroka droga na kilka m przez las a dluga ze hoho! no i doszlismy na polane gdzie stal dom ja bylem w tz. odlocie ( tok to nazywamy extaza itp. Very Happy ) i poszlismy do tego domku i tam byla babcia i dziadek ale nie chceli nas przyjac i ich domek po czasie sie razsypal i przelatywala pszczolka i na jej podstawie jakis glos wyjasnil ze gdyby oni ( babcia i dziadek ) poprostu byli lub zyli zgodnie ze swoim ja to ich domek by sie ne zozsypal. tak jak domek pszczolki stal nadal tak ich sie rozsypal. Hm... nie wiem kto to przeczyta ani nie wiem jaka bedzie reakcja ale czuje ze powinienem to zamiescici w sieci Very Happy

Pozdrawiam wszystkich swiadomych a z reszta jakie to ma znaczenie?! Wink
Powrót do góry
Sananda

PostWysłany: 2003 04 17 02:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....opowiedzialem i zrobilem to samo....

Very Happy

qrcze kocham zycie! Very Happy
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2003 04 17 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to psecytałam i nic nie myślę Wink
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 2003 04 22 03:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ogromnie szczesliwa mogac podzielic sie swoimi cudownymi przezyciami, a dlaczego by nie?
Mogac snic to tez cudowne przezycie - prawda?
Poprzez sen otrzymujemy informacje z kosmosu i dobrze jest swoje sny nauczyc sie obserwowac i czytac.Zycze powodzenia i pozdrawiam.
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2003 04 22 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuję

A tak , to jeżeli ktos ma nadmiar pieniedzy , a ja sobie życzę żebym miała więcej to zapraszam na przelanie na
BRE/WBE mBank 35 1140 2004 0000 3602 3148 0821.
Dziekuję z Miłoscia ( Tobie Fakir też )
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2003 07 01 14:32    Temat postu: Re: Moja duchowa rozkosz w medytacji Odpowiedz z cytatem

tak fruwalam z tym cudownym uczuciem po swiecie dzielac sie ze wszystkimi zyjacymi istotami .Szczerze mowiac, nie chcialo mi sie wracac z powrotem tak bylo mi cudownie i rozkosznie.
CUDOWNA LEKKOSC W BLOGIEJ CISZY!!

Teraz tutaj trafiłam i cieszę się. Czytając to weszłam w piękne wibracje i połączyłam to z podobnymi odczuciami, które przeżyłam sama.To teraz ożyło we mnie i czuję radość z tego powodu. Pamiętam ostatnią z takich wzniosłych medytacji, kiedy czułam totalną jedność i samospełnienie/ samowystarczalność. Nie latałam wtedy po świecie, ale bardziej po moim życiu /jak śmierć kliniczna/ i wiedziałam, że to co przeżyłam, doświadczyłam jest WIELKIE. Zniknęło wcześniejsze poczucie winy związane z niektórym moimi wyborami. Poczułam inny sens Życia i Miłość, która była wszędzie. Jestem szczęśliwa na samo wspomnienie o tym, tu i teraz.
Dziękuję Zofio za to czym się dzielisz i sobie za PRZYPOMNIENIE. Pozdrawiam.
[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: