Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

frapujaca sprawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muzyk10

PostWysłany: 2003 06 22 20:44    Temat postu: frapujaca sprawa Odpowiedz z cytatem

czesc Wszystkim!

przeczytalem duzo z postow ktore sa na tym forum..nadal nie wiem czy to wszystko prawda. Budda powiedzial ze trzeba znalezc we wszystkim umiar, Jezus niejadl na pystyni ale tylko przez 40 dni; a Wy sugerujcie dozywotnie niejedzenie??
O jakim 'stazu' w niejedzeniu mozemy tu mowic?Czy ktos moze sie pochwalic jak dlugo nieje?
Co to za sprawa z ta lewatywa? Jesli niejemy to znaczy ze trzeba lewatywe wykonywac?W jakim celu?
Wiem ze jestem takim glupiutkim niedowiarkiem ale jesli ktos to przeczyta i odpowie bede bardzo wdzieczny..

Z Miloscia

muzyk10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Światełko

PostWysłany: 2003 06 23 13:06    Temat postu: Re: frapujaca sprawa Odpowiedz z cytatem

muzyk10 napisał:

ale jesli ktos to przeczyta i odpowie bede bardzo wdzieczny..

Z Miloscia

muzyk10

ja odpowiadam też z MIŁOŚCIĄ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
muzyk10

PostWysłany: 2003 06 23 23:37    Temat postu: xfdgh Odpowiedz z cytatem

fakt wykazalem sie doza ignorancji nie doczytawszy do konca o lewatywie np. ale.. Swiatelko nie napisalas jak dlugo NIEjesz? bardzo pociaga mnie ta obietnica szybkiej zmiany stanu swiadomosci (och posmakowalem tego troche ) ale to chudniecie jakos mnie przerazilo, z drugiej strony to jak bac sie czegos na wyrost..dalej jednak jak radzic sobie z NIEjedzeniem zima kiedy mroz -30' trzaska a tu do pracy trzeba na autobus podreptac no i w ogole jeszce jakies zakupy penie a i wiatr pewnie przeszyje nie raz..oj to mnie wtedy tak zabolalo kiedy to poczulem bo jakbym na to nie spojrzal to jakos gdzies mi mowi ze to wszystko mozliwe ale nie tam gdzie -30 mrozu a slonce widac tylko przez 1/3 roku..

Kocham Was

Z Pokora i Miloscia
muzyk10

p.s. przeczytalem wczoraj dziennik 'owocowego' - ach te odmienne stany swiadomosci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Światełko

PostWysłany: 2003 06 24 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak to wszystko brzmi jak bajka ( te stany swiadomosci) , ale ja podchodze do tego jak do nauki jezyka obcego, napoczatku mozesz sie napalic , o cos nowego ::(wow) a potem pracujesz uczysz sie tego kazdego dnia , dzien po dniu ( oczywiscie w radosci jesli takiego wyboru dokonujesz), tak wiec z tym napaleniem sie, fajnie ale wiedz ze mozesz miec to kazdego dnia i z pewnoscia z czasem bedziesz wiecej wiedzial o co tu w tym chodzi, bedziesz lepij wprawny w sluchaniu potrzeb swoich cial ( fizycznego tez) , ja to widze i tak ze chodzi o luz generalnie ( tutaj tez) a przy okazji napewno mozna byc czystym i pelnym swiatla i zdrowym Smile
tego ci zycze i innym tez (sobie tez)
mozesz mi wyslac maila to sobie mozemy pogadac mailowo jak chcesz Smile
Powrót do góry
Donia

PostWysłany: 2003 07 25 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muzyku 10,
rozumiem Twoje wątpliwości i obawy, w mieście niezbyt ciekawie funkcjonuje się jako osoba wysubtelniona , a takimi są ludzie odżywiający się praną i na dodatek normalnie pracujący zawodowo.Doświadczyłam tego na własnej skórze. Miasto to energetyczne śmietnisko Exclamation i cząsteczki prany w mieście są bardzo ubogie pod względem energetycznym i pranicznym, wręcz są zdeformowane,co zresztą można zaobserwować. O wiele łatwiej odżywiać się praną poza terenem miejskim, na łonie natury a gdy to miejsce jest jeszcze miejscem mocy to wtedy hulaj Dusza na pranie. Shocked
Pozdrawiam
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2003 07 25 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś w tym jest, co do miasta, ja jednak pamiętam słowa Jezusa będziecie czynić większe cuda ode mnie ( w mieście , na wsi . wszędzie:))
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: