Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wylatowo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Światełko

PostWysłany: 2003 07 09 11:19    Temat postu: Wylatowo Odpowiedz z cytatem

polecam wycieczkę do wylatowa, pobyć w miejscu, obejrzeć kręgi zbożowe, poczuć ( dla mnie wyjazd tam dokonał wielkiej przemiany) , jest strona internetowa (jaka?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Ołóweczek

PostWysłany: 2003 07 09 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozesz napisac Basiu jakie mialas doswiadczenia z tej wycieczki ? Jakiej zmiany dokonal w Tobie pobyt przy kregach zbozowych. Napisz nam cos o tym.

A jesli chodzi o strone internetowa, to pewnie masz na mysli strone Fundacji Nautilus http://www.nautilus.org.pl ktorej prezesem jest Robert Bernatowicz. Ta organizacja zajmuje sie badaniem zjawisk niewyjasnionych i pewnie spotkalas tego pana w Wylatowie, bo wiele artykulow i doniesien poswiecaja wlasnie tej miejscowosci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Światełko

PostWysłany: 2003 07 09 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak spotkałam tego pana w wylatowie , ale z nim nie rozmawiałam , tylko kilka słów z nim zamienilam ( 1 właściwie) , wiesz dla mnie pobyt tam pokazał mi że takie coś jak kRÓLESTWO NIEBIESKIE ISTNIEJE PRAWDZIWIE, ja to tak tam odczułam , dużo niebieskiej energii, dużo światła i błogości , wszędzie widziałam raj , przyleciał do mnie różowy gołąbek, widziałam tą miłość, energia tam jest barzo rozrzedzona , miałam myśl im większe rozrzedzenie tym więcej miłośći, boskości, szczęśliwości, wszedzie kwiaty, mieszkałam w pokoju gdzie matka boska licheńska miała swój portret, jej serce w kwiatach coś pięknego, wszystko w kwiatach, energia życia, świeżości, czuję ze się odrodziłam , wiesz jak się wyjeżdza z tamtąd czuje się potem energię ziemi, gęstą, a potem jak wjezdzasz na warszawy to dodatkowo, dużo płakałam z tego powodu , jeszcze mi się to zdarza, ale wiem że jest też raj , ta miłośc której pamiętam całą sobą , gdzie jest miejsce dla każdego , królestwo blasku, tak to jest to istnieje, świadomość chrystusowa stanie się faktem, tu na ziemi tez , jak matka kochająca swoje dzieci może patrzeć na to co się tu dzieje? miłośc wszystkich których znałes kiedykolwiek i kochałes kochasz stanie się faktem dla każdego, tam nie ma chorób w tej materii wszystko jest doskonałe, wszystko możesz stworzyć
Powrót do góry
Alek

PostWysłany: 2003 07 13 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jak matka kochająca swoje dzieci może patrzeć na to co się tu dzieje? miłośc wszystkich których znałes kiedykolwiek i kochałes kochasz stanie się faktem dla każdego, tam nie ma chorób w tej materii wszystko jest doskonałe, wszystko możesz stworzyć

Myślę, że choroby tak same z siebie się nie biorą, tworzymy je sobie sami jak wszystko wokół.

A powiedz Basiu czym jest według ciebie Raj? Czy ma jakieś ciemne strony? Bo wszystko podobno ma dwie strony. I czy w miłości jest możliwa wściekłość albo smutek albo irytacja albo radość?
Question
Pozdrowienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Światełko

PostWysłany: 2003 07 13 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miłość zalezy w jakim wymiarze i w jakiej energii, w energii światła, jasności ta miłośc jest doskonała wręcz idelana , oczywiscie nadal może to polegać na rozwijaniu sie , uczeniu ale jest jakoś łatwiej i lżej wiesz ? w takiej błogości , a tu na tej ziemi jest jak jest, o miłośc się jeszcze walczy Wink , a przeciez miłośc jest czymś zupełnie naturalnym , naturalnym stanem poprostu, no ale w tej przestrzeni jest nieco inaczej , ciała podupadają , bardzo wiesz wymaga to pracy żeby były utrzymane w jakimś w miare stanie ( to całe niejedzenie ma w tym niby pomóc i ntby właściwie pomaga ,. żeby te ciała jakoś , w jakimś stanie w miare dobrym były utrzymane), hm , tak tu jest , ale jest tez raj i mam nadzieje że raj miłości stanie się faktem , bardzo tego pragnę , bardzo, bardzo , to wymaga podniesienia ogólnej świadomości ludzkości, tego co się mówi i tak dalej , mam nadzieję że mnie rozumiesz , ale jest taka przestrzeń że wszystko jest zrozumiałe przestrzeń naturalnej błogości , miłosci i jasności, to też może być na ziemi, też tego pragniesz? jesli tak to dziękuję z miłością
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2003 07 15 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miłość zalezy w jakim wymiarze i w jakiej energii,

A TAK NAPRAWDĘ JEST NIEZALEŻNA I NIEOGRANICZONA

ale jest taka przestrzeń że wszystko jest zrozumiałe przestrzeń naturalnej błogości , miłosci i jasności, to też może być na ziemi, też tego pragniesz? jesli tak to dziękuję z miłością[/quote]

PIĘKNE TO CO PISZESZ BASIU I TO CO SOBIE UŚWIADAMIASZ.
Czuję w sobie ten stan, który mam już coraz częściej i dłużej. Wiem, że tutaj jest moliwe to samo co pamiętamy z "TAM". Podnosząc wibrację poprzez oczyszczanie wnętrza i podnoszenie stale świadomości mamy TO tu i teraz. I tego życzę sobie i wszystkim "chętnym".

Widziałam "odciśnięte ślady"/wzory/symbole/ tylko na zdjęciu w gazecie, ale poczułam to niesamowicie energetycznie. Było to takie radosne uczucie powodujące pewność i zaufanie we mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Donia

PostWysłany: 2003 07 25 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"przestrzeń naturalnej błogości, miłości i jasnośći" toż to nic innego jak bezwarunkowa miłość,która przenika z naszego wnętrza na zewnątrz i która nie ma potrzeby by walczyć. Wystarczy, że osoba ,która przejawia bezwarunkową miłość jest między nami a wszystko się uzdrawia, oczyszcza i transformuje. JAM JEST MIŁOŚCIĄ oto co każdy z nas ma przejawić, a czy to urzeczywistnimy czy tylko o tym będziemy gadać , to już inna sprawa.
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2003 07 25 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ciekawe jakie macie zdanie na temat przejścia Ziemi Planety na inny wymiar (5 bodajże) , co podaje wiele podań , ja jakoś odbieram to , że jakaś fajna zmiana może być koło roku 2013 , a wy ? ( OCZYWIŚCIE TO JUŻ SIĘ DZIEJE)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: