Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Muchy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pielgrzym

PostWysłany: 2011 10 25 14:53    Temat postu: Muchy Odpowiedz z cytatem

Zauwazylem, ze zwierzatka te przyciaga:

1. to co wszyscy dobrze wiemy - wszelkiego rodzaju zjadalne nawet i mikroskopijne czasteczki pokarmu - np. martwe komorki naskorka. Jest to zazwyczaj wszysto to co nazywamy brudem a za uwolnienie od niego moglibysmy okazac odrobine wdziecznosci dla tych malych brzeczykow Smile

2. Co ciekawe, obserwujac pojawiajace sie we mnie emocje, te niskowibracyjne gniewno-stresowe jakby doslownie manifestowaly pojawienie sie muchy w moim otoczeniu. Gdyby tego bylo malo to siada ona sobie wygodnie dokladnie w miejscu gdzie odczuwam blok energetyczny w ciele z ktorego emanuje dana energia. Moga to byc usta, czesto ramiona, dlonie. Odganiana powraca w to samo miejsce, czasem kursuje miedzy dwoma punktami.

Zauwazylem, ze punkty te to czesto pieprzyki lub inne zmiany naskorne - podczas wykonywanych przeze mnie masazy - zdarzalo sie ze muchy przylatywala wdziecznie wskazujac miejsca wymagajace wiekszego nakladu pracy Smile

Wniosek dla mnie jasny - mucha podobnie do komara (ktory gryzie wyczuwajac toksyny) to wspanialy sojusznik na drodze do uzdrowienia ciala ludzkiego.

Badzmy swiadomi swoich emocji podczas spotkania z tymi stworzonkami a moze bedzie nam dane odkryc wiele interesujacych prawd o nas samych Smile

Mozliwe, ze mucha to specjalistka dla wszystkich tych ktorzy odczuwaja chec uwolnienia sie z zastalych gniewnych emocji, a moze to dziala tylko w moim przypadku - ciekaw jestem jak to jest u was!

Niebawem pare slow na temat karaluchow.. Smile

Pozdrawiam, Misza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sinsemilla

PostWysłany: 2011 10 29 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Od wczoraj mam dwie muchy w domu.
Jedna jest opasła i wolno lata - cały czas w zasięgu wzroku (czasami mam wrażenie, że mnie śledzi) Very Happy
Druga chudsza i wcale jej nie widać.
Ale jest.

Na początku myślałam, że jest tylko jedna, i się lekko zdziwiłam, gdy zamkąwszy przed nią drzwi, poojawiła się tam gdzie ja Very Happy

Tym oto muszkowym postem witam wszystkich niejedzących i jedzących Smile
Pozdrawiam Serdecznie!
Nagle.
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szafir

PostWysłany: 2011 11 03 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cię serdecznie w imieniu swoim jak i reszty, i przestrzegam Cię przed jednym;
nie bierz brak odpowiedzi na Twojego posta za przejaw bucostwa, to jest po prostu taka specyfika tego forum ; ] nie oznaka, że Cię ignorują.
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 11 08 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafir napisał:
Witam Cię serdecznie w imieniu swoim jak i reszty, i przestrzegam Cię przed jednym;
nie bierz brak odpowiedzi na Twojego posta za przejaw bucostwa, to jest po prostu taka specyfika tego forum ; ] nie oznaka, że Cię ignorują.

no tak ja na przykład przemyślałem to co napisałeś i daje to do myślenia, ale sie nie wypowiadam forum, że sie zgadzam albo że sie nie zgadzam bo nie lubię - jak pewnie większość użytkowników tego forum - pisać czegoś co nie wnosi nic do tematu.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 11 08 17:04    Temat postu: Re: Muchy Odpowiedz z cytatem

Pielgrzym napisał:
Zauwazylem, ze zwierzatka te przyciaga:

1. to co wszyscy dobrze wiemy - wszelkiego rodzaju zjadalne nawet i mikroskopijne czasteczki pokarmu - np. martwe komorki naskorka. Jest to zazwyczaj wszysto to co nazywamy brudem a za uwolnienie od niego moglibysmy okazac odrobine wdziecznosci dla tych malych brzeczykow Smile

2. Co ciekawe, obserwujac pojawiajace sie we mnie emocje, te niskowibracyjne gniewno-stresowe jakby doslownie manifestowaly pojawienie sie muchy w moim otoczeniu. Gdyby tego bylo malo to siada ona sobie wygodnie dokladnie w miejscu gdzie odczuwam blok energetyczny w ciele z ktorego emanuje dana energia. Moga to byc usta, czesto ramiona, dlonie. Odganiana powraca w to samo miejsce, czasem kursuje miedzy dwoma punktami.

Zauwazylem, ze punkty te to czesto pieprzyki lub inne zmiany naskorne - podczas wykonywanych przeze mnie masazy - zdarzalo sie ze muchy przylatywala wdziecznie wskazujac miejsca wymagajace wiekszego nakladu pracy Smile

Wniosek dla mnie jasny - mucha podobnie do komara (ktory gryzie wyczuwajac toksyny) to wspanialy sojusznik na drodze do uzdrowienia ciala ludzkiego.

Badzmy swiadomi swoich emocji podczas spotkania z tymi stworzonkami a moze bedzie nam dane odkryc wiele interesujacych prawd o nas samych Smile

Mozliwe, ze mucha to specjalistka dla wszystkich tych ktorzy odczuwaja chec uwolnienia sie z zastalych gniewnych emocji, a moze to dziala tylko w moim przypadku - ciekaw jestem jak to jest u was!

Niebawem pare slow na temat karaluchow.. Smile

Pozdrawiam, Misza

A ja zauważam muchy przy mojej altanie śmieciowej, śmieciach i przy mięsie, którym psa karmimy. Oczywiście składają w nim jaja, że aż miło i naprawdę nie wiem, czy to ma coś wspólnego z blokami energetycznymi, które muchy pomagają namierzać, czy po prostu z ich fizjologią.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: