Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rak
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abrah

PostWysłany: 2012 09 26 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Krzysztofie za materiały - postudiuję. wycofałam zapis o o nocnej ciemnej przygodzie , ponieważ po wnikliwym, kilkudniowym analizowaniu dotarło do mnie że sama się przyczyniłam do tej sytuacji - w panice dałam się powieść drogą która nie jest zgodna z moim sercem- jak mówi przysłowie " tonący brzytwy się chwyta", otworzyłam się mentalnie na metody przyjaciółki chrześcijanki - a rozdział chrześcijański jest we mnie od wielu lat martwy. otworzyłam się na to co było we mnie martwe - więc odwiedziło mnie coś co pomieszkuje w martwych zaułkach. dziś już nawet nie jestem pewna czy bardziej było to mamy czy moje??
przydało się to również w tym kontekście, że dzięki tej historii mama daje się trochę namówić na wysyłanie miłości i swiatełka do ludzi. do tych do których ma żal - trudno jej wychodzi więc poradziłam żeby trenowała na tych których kocha - zawsze to krok we właściwym kierunku. pozdrawiam cieplutko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzysztof

PostWysłany: 2012 10 11 22:31    Temat postu: Re: rak Odpowiedz z cytatem

WITAM Surprised

The Cancer Myth Part 2
http://www.scribd.com/doc/77699988/The-Cancer-Myth

Surprised
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2012 10 16 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=D2n0OvtS7Jk&list=UUJBGDCcr7yTQkka8kE9oPWg&index=5&feature=plcp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abrah

PostWysłany: 2013 05 23 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie, dzielę się z Wami najnowszym narzędziem leczenia, jakie do mnie dotarło:
http://davidicke.pl/forum/super-lek-adepend-naltrexon-t11596.html
oby przyniosło pożytek.
ciekawym wątkiem jest również wyciąg z papai, stosowałam u mamy (herbatkę z liści papai dostępną w polskim sklepie internetowym) przez kilka miesięcy, nie wyleczyło jej z glejaka IV stopnia, ale niewątpliwie wzmocniło i przedłużyło życie.

co do wątku duchowego - nie mam już dziś najmniejszych wątpliwości że nowotwór to kwestia bardzo duchowa i bez uleczania duszy (poprzez m.innymi wybaczenie sobie i innym) czynniki zewnętrzne są słabo skuteczne.
pozdrawiam
Powrót do góry
Maja

PostWysłany: 2013 08 25 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można też zapoznać się z dietą dr Budwig - opierającą się na przepisach z siemieniem lnianym i olejem lnianym bez mięsa i tłuszczy zwierzęcych. Warto przestudiować informacje aby prawidłowo spożywać siemię wraz z olejem i nie popełnić błędu który może czasami odbić się na zdrowiu niekorzystnie.

Jest też dieta oparta na kaszy gryczanej i herbacie z dzikiej róży- 46 dniowa ( kasza nie może być prażona) , która ma pobudzić oraganizm do rozbudzenia genu odpowiedzialnego za naturalną walkę z patologicznymi komórkami w organiźmie - dr Laskina
pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: